Country Strong

Country Strong > Stills 0.3

21. prosince 2010 v 17:19 | Katie
Zítra bude Country Strong uveden do amerických kin, takže se nám objevili nové stillsky :) Leigh tam vypadá naprosto úžasně, ty bílé šaty jsou super, ale nejvíc se mi líbí ta předposlední ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Country Strong > Performances

13. prosince 2010 v 18:29 | Katie
Propagace Contry Strong je v plném proudu a tak není divu, že se na internetu pomalu objevují první klipy z filmu. Tady mám dvě hudební čísla, Leigh zpívá pouze v prvním, ale i v druhém se objeví.
Update: Přidávám video, kde Leigh zpívá song Summer Girl :)

Give Into Me

Country Strong > TV Spot

1. prosince 2010 v 19:10 | Katie
7.1. bude do kin vpuštěn film Country Strong, kde si Leigh zahraje jednu z hlavních rolí, country hvězdu Chiles Stanton. Premiéra už proběhla, v televizi začínají běhat reklamy. Toto je jedna z nich :)

Country Strong > Stills 0.2

6. listopadu 2010 v 16:19 | Katie
Premiéra Country Strong se blíží, bude už za měsíc. A proto není divu, že so objevili nové stillsky. Leigh si zahraje mladou country star, která bude bojovat o slávu s Gwyneth Paltrow.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Country Strong > Words I Couldn't Say by Leighton Meester

4. listopadu 2010 v 19:59 | Katie
Před nedávbem jsem přidávala ikázku z Leightonina příspěvku k soutracku filmu Country Strong. Písnička se jmenovala Words I Couldn't Say a nyní je tu již celá :) Užijtesi poslech, vážně to sotjí za to :)

Country Strong > Stills 0.1

19. října 2010 v 19:49 | Katie
Mám tu pro Vás první stillsky z Country Strong. Na té druhé ma Leighton úplně nádherné šaty :) Líbí se mi, že vypadá jinak než normálně, tak jako mlaději :D
imagebam.com imagebam.com

Country Strong > Worlds I Couldn't Say by Leighton Meester Preview

15. října 2010 v 17:19 | Katie
Jak jsem již včera psala, na soundtracku ke Country Strong se objeví i písničky od Leighton. Část jedné z nich už vyšla. Jmenuje se Worlds i Couldn't Say a je vážně nádherná ♥

Country Strong > Official Song by Gwyneth Paltrow

14. října 2010 v 18:39 | Katie
Jak už jsem psala, do kin se v zimních měsících chystá film Country Strong, kde má Leighton docela velkou roli. Sama si zazpívá, ale to přidám později. Oficiální píseň Country Strong totiž nazpívala představitelka hlavní role, Gwyneth Paltrow. Teď vyšel oficiální klip, kde se Leigh také objevuje :) I když country nemám ráda, tahle písnička je moc pěkná :)
Edit: Tak to bohužel nejde, přidám to až se objeví další kopie :)
Edit II: Tak už jsem to našla, užijte si poslech :)

Country Strong > Poster

7. října 2010 v 19:09 | Katie
V prosinci se do kin dostane snímek Country Strong, ve kterém hraje i Leigh.

Country Strong > Trailer

10. září 2010 v 16:10 | Katie
Včera jsem přidávala ukázku z Leightonina nového filmu Country Strong. Hned poté se objevil trailer, takže ho musím přidat také :D

Country Strong > Entertainment Tonight

9. září 2010 v 18:59 | Katie
Zatím asi největší a nejbližší Leightonina filmová role bude country star ve filmu Country Strong. Tam si zahraje vedle Gwyneth Paltrow nebo Tim McGraw. Premiéra je plánovaná na prosinec a Leighton tam vypadá vážně skvěle. Tohle je upoutávka na představení filmu v pořadu Entertainment Tonight.
 
 

Reklama